• Слайд 1

interatletika.com

ЗБІРНА УКРАЇНИ ТРІУМФУЄ НА КУБКУ СВІТУ З ФІТ-МОДЕЛЬ

6 червня в м. Рига, Латвія відбувся Кубок світу IFBB з фіт-модель. На сцені концерт-холу ризького клубу «69», де проходили змагання, спортсменки ФББУ вибороли п'ять медалей: три золоті та дві срібні.
Переможницями Кубка світу серед жінок стали Каріна Ніколаєва (категорія до 164 см, Запорізька область, тренер - Михайло Кисляков) та Вікторія Литвиненко (категорія до 168 см, м. Київ, тренер - Марина Петрук).
Срібні нагороди для України у змаганнях жінок вибороли Наталія Черевична (категорія до 160 см, м. Київ, тренер - Ірина Лучишина) та Катерина Миронюк (категорія +172 см, м. Київ, тренер - Ірина Лучишина).
Марина Гутовська (Дніпропетровська область, тренер - Ірина Лучишина) завершила свій виступ на четвертому місці у категорії до 168 см серед жінок, але перемогла у відкритій категорії серед жінок-майстрів +35 років.
Щиро вітаємо спортсменок збірної України з успіхами на Кубку світу з фіт-модель-2021!