• Слайд 1

interatletika.com

Збірна команда України посіла друге місце на Чемпіонаті світу з дитячого фітнесу

З 23 по 25 жовтня у м. Чачак, Сербія, проходив Чемпіонат світу з дитячого фітнесу, на якому гідно виступили юні спортсмени збірної України.
Золоті медалі Чемпіонату світу в активі Поліни Струкової (дівчата до 7 років) та Каміли Пономаренко (дівчата 14 років). Срібло до скарбнички збірної України поклали Марія Михайленко (дівчата 12 років) та Олександр Хлинін (хлопчики 10-11 років).
Посіли високе четверте місце на змаганнях Анастасія Андрущенко (дівчата 15 років), Дарія Корнієнко (дівчата 13 років) та Анна Мирошник (дівчата 9 років). П’яте місце за результатами виступу на сербській сцені зайняла Катерина Ланіна (дівчата 12 років).
 У загальнокомандному заліку збірна України посіла друге місце на Чемпіонаті світу з дитячого фітнесу.
 Всі спортсмени збірної країни представляють черкаську школу фітнесу. Готували юних спортсменів до змагань тренери Антоніна Оробець та Яна Мурза.
Наші вітання спортсменам та тренерам з вдалим виступом на Чемпіонаті світу! Молодці!