• Слайд 1

interatletika.com

Інна Сочинська – срібна призерка Чемпіонату світу! Марія Бурлака – четверта. Наталя Тертишна – п’ята.

Завершились щойно фінальні змагання на Чемпіонаті світу з фітнесу у чотирьох ростових категоріях «фітнес-бікіні»: до 158 см, до 160 см, до 162 см, до 164 см.
1 грудня, у другий змагальний день світового чемпіонату у Братиславі, автором першої нагороди дня для збірної України стала майстер спорту України міжнародного класу Інна Сочинська (тренер Кирило Паліюк). Спортсменка з Миколаєва посіла друге місце у категорії до 162 см. Для Інни це крок вперед, адже минулого року вона була третьою на головних змаганнях року.
Майстер спорту України Наталя Тертишна (тренер Дмитро Грабарчук) з Харкова на п’ятому місці у цій же ростовій категорії.

Майстер спорту України з Черкас Марія Бурлака (тренер Михайло Кисляков) посіла четверте місце на Чемпіонаті світу у категорії «фітнес-бікіні до 158 см».

Вітаємо дівчат та їх тренерів з високими досягненнями на Чемпіонаті світу!