• Слайд 1

interatletika.com

Дмитро Горобець - переможець, а Дмитро Воєводчук - бронзовий призер першого Чемпіонату світу серед Elite Pro спортсменів!

Місцем проведення прем'єрного Elite Pro Чемпіонату світу у дисципліні менс фізик став польській Білосток, де 28 жовтня найкращі спортсмени світу змагались за нагороди та призовий фонд змагань. Приємно, що дві нагороди з трьох можливих здобули українські спортсмени. Харківський атлет Дмитро Воєводчук став бронзовим призером, а непереможний Дмитро Горобець з Черкас став чемпіоном світу серед Elite Pro спортсменів. Дмитро Горобець за підсумками виступу на чемпіонаті світу поповнить свій банківський рахунок на 7500 доларів, а Дмитро Воєводчук на 2000 доларів. Вітаємо та пишаємося!